Novinky

1.2.2019 - Termín dodání

Vážení zákazníci, omlouváme se Vám, ale vzhledem k velkému množství objednávek, nejsme schopni dodržet termín expedování do 3 dnů. V současné době se termín expedování prodlužuje na 7-10pracovních dnů. Děkujeme za pochopení.

1.11.2018 - Partnerská matrace LORETA

PARTNESRSKÁ MATRACE LORETA Tato zdravotní matrace je vhodná pro páry s odlišnými požadavky na tvrdost matrace. Každý si zvolí stranu která mu víc vyhovuje.

10.10.2018 - Antidekubitní matrace

Hledáte matraci pro sebe nebo pro své nemocné příbuzné? Nyní Antidekubitní matrace v nových potazích Vodonepropustný zdravotnický potah a antialergický potah Aloe vera.

21.5.2018 - Antibakteriální matrace HOSTELA

Matrace pro alergiky a pro zařízení se zvýšenou zátěží jako jsou penziony, hotely a zdravotní zařízení. Matrace HOSTELA 

2.5.2018 - Matrace pro děti

Nevíte jakou matraci pro dítě? My Vám poradíme. Jednou z nejžádanějších matrací pro děti je matrace RELAX její jádro je tvořeno deskou z kokosového vlákna a spolu s dvěmi vrstvami z polyuretanových pěn vytváří pevnou a při tom pohodlnou opěru pro vyvýjející páteř dítěte.

Další neméně žádanou a kvalitní matrací je matrace COCO SENSITIVE spojení materiálů kokosového vlákna a pružné studené pěny zajišťuje zdravý spánek a fyzickou a psychickou regeneraci. Dvě tvrdosti 3+4 je další výhodou.

Novinkou v naší nabídce je matrace HOSTELA, která spolu s antebakteriálními potahy tvoří nejlepší výběr pro děti, ale i dospělé s alergickými potížemi.

25.4.2018 - Partnerské matrace

Nevybrali jste si z naší nabídky partnerských matrací 1+1? Nevadí, máme tu pár, který uspokojí náročného zákazníka. Žena potřebuje měkčí matraci? Jasná volba je VERONA I. jádro matrace je kombinace dvou typů vysoce elastických studených pěn a kokosového vlákna. Tvrdost 2,5 ( z rozsahu 1-5), nosnost 90kg - VERONA I.

Pro muže VERONA II. u matrace je využito stejných materiálů jako u VERONY I. ale s vyšší tuhostí 3,5. Nosnost až 120kg - VERONA II.

10.4.2018 - Matrace pro alergiky, ekzematiky, ale také dlouhodobě ležící?

Matrace pro alergiky, ekzematiky, ale také dlouhodobě ležící? Tak takovou máme nově v nabídce -  Matrace Latex Comfort

9.4.2018 - Novinka matrace MEMORY COMFORT

Ortopedická, zdravotní matrace MEMORY COMFORT 1+1. Matrace vhodná nejen pro seniory, ale hlavně pro osoby s bolestí krční páteře, bolestí zad a také s bolestí kloubů.
 

http://www.absolutnispani.cz/memory-comfort-1-1/d70

Kategorie zboží

Velikosti matrací

Mohlo by vás zajímat

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies. Rozumím